Schssss...Wesse sover..kan ni inte dämpa er lite? PDT_Armataz_02_52
resa till norrland del1,2 & 3
Kollaps
X
-
Olja för jetmotorer så klart
Kommentar
-
Ja du det är väl bara såna som du och jag som vet vad det är.
Ge en burk till Wesse, han kan testa att olja in sina träskapelser med den.
Det kanske ger en annan glans på domarklubbor, radiohängare,klunkar och övriga saker han har skapat.
Do you remeber when sex was safe and flying was dangerous?Kommentar
-
2380-olja är väl en turbinolja, tror det är en BP-produkt. Rätta mej om jag har fel :oops:Ursprungligen postat av TomasEHmmmm ingen som ännu har talat om vad 2380 är för något, så ovanlig är väl inte den oljan eller hur Bokis.
//TomasEOm Harley Davidsson tillverkade flygplan,
Skulle du våga flyga då ???Kommentar
-
jag googlade då blev svaren:
Det är inte för ##### utan det används för att smörja jet motorer.
Så era idéer om att det skulle vara vad ni nu tänkte på var det fel.
Alexander__________________________
Modellflygare sedan 2003Kommentar
-
en snutt till bara prat o funderingar i tjugo minuter så ni behöver inte se denna snutt om ni har viktigare saker för er...har ont om uppkoppling där jag befinner mig så jag hoppas ni njuter av varje stund ni kan få vara ifred :lol: :lol: :lol:
[ame="http://www.viddler.com/explore/wesse/videos/2/"]Viddler.com - norrland del 2 - Uploaded by wesse@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/ffa976a0/@@AMEPARAM@@ffa976a0/[/ame]
:love: Get high with hovering not drugs :love:Kommentar
-
va inte orolig Glawe lilla dig o Poteta ska jag snart hälsa på typ redan nästa år :lol: ni bor visst grannar hörde jag :oops:Ursprungligen postat av GlaweJag vet ingen person som är fylld med mer skit än dig wesse (på ett positivt sätt). Keep up the good work wesse, ser fram emot del 3 av din reslogg även om jag är lite besviken på att du inte kommer ner till den skånska myllan och hälsar på
:love: Get high with hovering not drugs :love:Kommentar

Kommentar